StávkovanieSlovak betting

Dôležité 

Nestávkujte v “kamenných” stávkových kanceláriách, pretože to pre Vás nie je výhodné. On-line stávkové kancelárie Vám oproti “kamenným” stávkovým kanceláriám ponúkajú tieto výhody:

maximálne množstvo stávkových príležitostí
možnosť stávkovať LIVE!
bez manipulačného poplatku k stávkovaniu
minimálna stávka len od 2,- Kč
dostanete bonus za registráciu a prvý vklad
kurzové stávkovanie z pohodlia domova
kurzové stávkovanie 24 hodín denne, 7 dní v týždni
kurzové stávkovanie cez mobilný telefón
výsledky na mobil
jednoduché ovládanie, všetko v SLOVENČINE
TIP: Ak si chcete vyskúšať stávkovanie na športové podujatia zadarmo, zapojte sa do zábavného stávkovania o ceny !

Vložte peniaze na účet on-line stávkovej kancelárie
Ak ste si už vybrali stávkovú kanceláriu a chcete začať aktívne stávkovať na internete, vytvorte si hráčsky účet – registrujte sa v danej stávkovej spoločnosti. Po úspešnej registrácii vložte peniaze na svoj účet (využite aktuálne ponuku bonusov a získajte aj 100% navyše).

Dobitie účtu je možné niekoľkými spôsobmi:
(Konkrétne informácie, ako vložiť peniaze na účet, sa dozviete podrobne vo vybratej on-line stávkovej kancelárii.)

Bankovým prevodom
Pomalé, ale veľmi rozšírené. Vyplatí sa, ak máte účet v slovenskej banke.

Moneybookers.com (on-line – česky) – doporučujeme
Internetová peňaženka Moneybookers je forma elektronickej platby, ktorá Vám umožňuje previesť peniaze na virtuálny účet Moneybookers bankovými prevodmi alebo kartou a potom previesť peniaze na Váš účet v stávkovej kancelárii (kasína). Moneybookers má bankový účet v ČR a peniaze môžete prevádzať rýchlo a lacno.

Kreditnou kartou (on-line) – doporučujeme
Veľmi jednoduché a rýchle. Je potrebné mať internetovú kartu alebo embosovú kartu. Tým, ktorí ešte nemajú internetovú kreditnú kartu, vrele odporúčam si ju zriadiť (je to veľmi jednoduchú – cca 10 min. v pobočke Vašej banky). Uvidíte, že ju budete veľmi často používať.

PayPal
Najznámejší platobný systém, ktorý umožňuje bezpečné platenie kartou na internete.

Neteller (on-line)
Internetová penaženka
Ďalej je možno vložiť peniaze šekom, Firepay.

Získajte bonus
Ak už budete stávkovať na internete z pohodlia domova, kedykoľvek budete chcieť, prečo ešte nezískať bonus. Po registrácii a vložení peňazí na Váš účet dostanete vstupný bonus.
Ak sa zaregistrujete a vložíte dostatok peňazí na účty vo všetkých prezentovaných on-line stávkových kanceláriách dostanete 10.000,- Kč BONUS.

Začnite stávkovať
Teraz keď už máte peniaze na účte, obdŕžali ste bonus, Vám nič nebráni začať stávkovať na internete.
Každá on-line stávková kancelária má prispôsobené internetové stránky tak, aby boli čo najprehľadnejšie. Preto sa nemusíte báť, že sa v nich stratíte. Niektoré stávkové kancelárie ponúkajú dokonca aj animovaného sprievodcu Vašej prvej stávky.

Ako stávkovať:
1. vyberte si šport (futbal, ľadový hokej, tenis, …)
2. vyberte si ligu (Corgoň liga, Slovnaft extraliga, NHL, …)
3. vyberte si konkrétny zápas (HC Košice v Slovan Bratislava)
4. potom zvoľte Váš tip kliknutím myši (1 = výhra domácich HC Košice, 2 = výhra hostí Slovan Bratislava, 0 = remíza HC Košice v Slovan Bratislava)
5. potom môžete ľubovoľne opakovať kroky 1 až 4 (doporučujeme max. 5 tipov na jednom tikete)

Ak Vás neuspokojí stávkovať iba na výhru, prehru alebo remízu, môžete zvoliť v kroku 4. ďalšie stávky. Otvorí sa Vám tabuľka s možnosťami ostatných stávok vybraného stretnutia, ako napríklad – Gólový handicap, Handicap, Dvojitý výsledok (10, O2, 12), Celkový počet gólov, atď.,

Vyberte si peniaze z účtu on-line stávkovej kancelárie
Ak si chcete užiť vyhraté peniaze, nie nič ľahšie ako si peniaze vybrať z Vášho účtu v stávkovej kancelárii.

Ako vybrať peniaze?
- bankovým prevodom – dobra prevodu 1-5 dní
- pomocou internetovej peňaženky – Moneybookers.com – doba prevodu je ihneď
- internetovou platobnou kartou (VISA) doba prevodu je ihneď

Prevencia závislosti na hre
Stávkovanie, ponuka kasína a ďalších hier, ktoré je už súčasťou každodenného života, sa teší stále väčšej popularite. V rozumnej miere nie je pri stávkovaní dôvod sa znepokojovať, avšak pre niektoré časti obyvateľstva môže mať potenciál vzniku závislosti. V prípade hráčskej závislosti ovláda život hráča hazardná hra, prípadne dotyčná osoba využíva hranie ako útočisko pred svojimi konfliktami, či problémami. Dôvody hráčskej závislosti sú rôznorodé, finančný zisk je síce silnou motiváciou, ale stále len jeden z mnohých cieľov.

O stávkovaní na internete
Predtým než začnete, mali by ste poznať dôvody prečo stávkovať na internete, ako je to s bezpečnosťou stávkovania na internete a musíte získať informácie ako vložiť a vybrať peniaze do stávkovej kancelárie. Ak si prečítate nasledujúcich pár riadkov, dostane odpoveď na všetky tieto otázky.

Dôvody prečo stávkovať na internete

Neplatíte žiadne manipulačné poplatky. Narozdiel od “kamenných” stávkových kancelárii, pri stávkovaní na internete neplatíte žiadne poplatky. “Kamenné” stávkové kancelárie Vám za každú uzavretú stávku účtujú tzv. manipulačný poplatok. Je to vlastne cena za to, že s Vami spolupracuje živá osoba a tiež tým trochu prispievate na chod “kamennej” stávkovej kancelárii. Poplatok je väčšinou 10 % zo stavenej čiastky. Toto všetko pri internetovom stávkovaní odpadá – stávkujete sami a nepotrebujete k tomu živú osobu a ani neprispievate na chod žiadnej stávkovej kancelárie, preto žiadny manipulačný poplatok neplatíte.

Dostanete bonus za registráciu. Internetové stávkové kancelárie sa logicky pokúša prilákať čo najviac nových zákazníkov, Jedným z ťahákov je i peňažný bonus, ktorý stávkové kancelárie pripisujú po registrácii hráča – obyčajne k prvému vkladu a väčšinou je to aj 100 % prvej vloženej čiastky. Pre príklad – ak sa zaregistruje v stávkovej kancelárii Bwin, na svoj účet vložíte 1000 Kč, Bwin Vám ďalších 1000 Kč pridá. Na hráčskom účte takto máte namiesto jednej tisícky dve. Je ale logické, že bonus nemôže hneď vybrať. Bonus musíte najskôr niekoľko krát prestávkovať, a až potom môžete vybrať.

Stávkovanie v pohodlí Vášho domova. V pokoji a pohodlí Vášho domova ši preštudujete zápasy a kurzy, na ktoré chcete staviť a potom nerušene uskutočníte stávku.

Stavíte s vyššími kurzami ako sú v “kamenných” stávkových kanceláriách. Internetové stávkové kancelárie majú spravidla o 20-30 % vyššie kurzy ako tie “kamenné”. Je to dané ich veľkosťou – operujú na celom svete a vďaka obratu stávok si môžu dovoliť dať vyššie kurzy a tým pádom i výhry ako v “kamennej” stávkovej kancelárii. Tie prosto nie sú tak veľké a musia tak kurzy držať pri zemi.

Máte možnosť stávkovať 24 hodín denne 365 dní v roku. Môže stávkovať kedy sa Vám chce, čas nehrá žiadnu rolu.
Pokojne aj na Štedrý deň.

Môžete staviť akúkoľvek stávku (už od 5 Kč až skoro neobmedzene). Neexistuje žiadna “kamenná” stávková kancelária, v ktorej by ste mohli staviť od 5 korún a dokonca bez poplatkov. To je ďalšie plus pre
pre stávkovanie na internete.

Máte možnosť “Live” stávok.
Stávky Live sú prevratom v stávkovaní. Vysvetlíme Vám ako funguje “Live” stávka na malom príklade: Máme možnosť uzatvoriť LIVE stávku na hokejový zápas ČR-Slovensko. Kurz pred začiatkom zápasu je 1,5 na výhru ČR, 4,2 na remízu a 2,3 na výhru SR. V prípade, že dá SR góly a bude vyhrávať, je pravdepodobnejšie, že zápas aj vyhrá. Kurz na výhru sa zmení z pôvodných 2.3 na 1,5. Výhra ČR alebo remíza, je pri stavu 2:0 pre SR menej pravdepodobná, takže ich kurzy sa zvýšia. Napríklad na 4.5 na remízu a 4 na výhru ČR. Možnosť vyhrať päťnásobok stávky je lákavé, ale pravdepodobnosť víťazstva ČR a teda aj výhry nie je príliš veľká. Oproti tomu je pravdepodobnejšie, že
zvíťazí SR. AK by ČR dala kontaktný gól, kurz na ňu by naďalej klesal. Kurz na SR by sa naopak zvýšil. Tak zhruba prebieha LIVE stávkovanie, kde stávkujete v priebehu celého zápasu a kurzy sa naďalej menia. Najprepracovanejšie LIVE stávkovanie má stávková kancelária Bwin.

Bezpečnosť stávkovania na internete
Tak ako v reálnom svete sú rôzne spolky na ochranu spotrebiteľov, ktoré upozorňujú na obchodníkov so zlou povesťou a oceňujú tie kvalitné, tak aj na internete sú k dispozícii služby, ktoré hodnotia kvalitu a bezpečnosť jednotlivých stávkových kancelárii. My tieto stránky pravidelne navštevujeme, informácie z nich vyhodnocujeme a Vám potom ponúkame iba tie najlepšie a úplne bezpečné internetové stávkové kancelárie.

Server www.vyherniautomaty.com Vám garantuje, že všetky on-line stávkové kancelárie, na ktoré odkazujeme, sa v rebríčkoch kvality pravidelne umiestňujú na prvých miestach. Ide o spoločnosti ktoré sú pod kontrolou úradu v krajine registrácie a teda sú úplne bezpečné.


 

|Kontakt |Copyright : Stavkovanie.com - Optimalizacia